מה הופך את הבלנדרים של 

BLENDTEC

לטובים ביותר?

בלנדרי Blendtec בנויים בסטנדרטים המסחריים הגבוהים ביותר,
מה שהופך אותם לבלנדרים המתקדמים ביותר בעולם!

להלן 5 דברים יחודיים לבלנדרים של  BLENDTEC:

כד ניקוי קל

מעניק טחינה מושלמת בכל עת

בזכות הפטנט, חמש צדדי עיצוב הצנצנת שלנו מושכת מרכיבים לעבר הלהב הייחודי המשמש את זרימת המיזוג כמו שהם היו בצנצנת עגולה, הם פגעו הצד השטוח של הצנצנת.

BLENDTEC-05

עמיד, טחינה בטוחה

יותר חזק, יותר בטוח

להבי Blendtec עשויים פלדה מוקשה קרה והם עד 80% עבים ו פי 10  חזקים יותר מלהבי בלנדר אחרים. להבים קהים במקום חדים, מדוע? במהירות של 300 קמ"ש אין צורך בלהב חד לביצוע העבודה. העיצוב המיוחד מאפשר כתישה של כל דבר בצורה בטוחה וקלה לניקוי.

BLENDTEC-02

תצוגת מגע פשוטה להפעלה

פקדי מגע מודרניים

מסך המגע של הבלנדרים של BLENDTEC לא רק נראים מעולה גם הופכים את ההפעלה והניקוי לפשוט יותר. באמצעות לחיצה פשוטה מתקבל שייק ללא צורך בהשגחה. העיצוב החלק והשטוח הופך את הניקוי לקל מאי פעם.

BLENDTEC-01

בלתי שביר

ציר מנוע עמיד

ציר המנוע מקבל כוח מהמנוע אל הלהב. כאשר יש לך עסק עם בלנדר חזק כמו Blendtec , ציר המנוע חייב צריך עמיד. במקום להסתמך על חלקי פלסטיק שבירים כל בלנדרי Blendtec כוללים ציר מנוע עשויים מתכת מוקשה. ציר המנוע אף פעם אינו מחליק או צריך להיות מוחלף.

BLENDTEC-03

מנוע אולטרה מהיר

מוכן לכל משימה

בבלנדרים של BLENDTEC המנוע החזק ביותר בתעשייה, הכוח המסחרי ואיכות הטחינה יעניקו לך את השייק המושלם בדיוק כמו במסעדה האהובה עליך. בזכות חוזק המנוע ניתן לטחון אפילו את החומרים הקשים ביותר כגון, קרח, פירות קפואים ועוד, למרקם חלק לחלוטין.

BLENDTEC-04

blendtec

חברה משפחתית אמריקאית, ממוקדת בבניית מוצרים
באיכות הגבוהה ביותר, ללא פשרות.

אנו מאמינים באיכות ועמידות לאורך זמן של מוצרינו,
עם האחריות והשירות הטובים ביותר בתחום.