was successfully added to your cart.

עגלת קניות

בעולם של מיקסר מומלץ ידוע כי יש לבחור רק מיקסר מחברה אמינה ואיכותית באמת, ובחברת OIG תוכלו ליהנות מהמבחר. המיקסרים החשמליים של החברה ידועים באמינותם ובעמידותם לאורך זמן רב.

כך תבחרו מיקסר מומלץ

כמעט בכל מטבח בישראל עולה הצורך במיקסר, ויותר מפעם אחת. בין אם מצאנו מתכון מדליק או שאנחנו מוכנים לנסות את המנה הקלאסית מבית אימא, מיקסר הוא פריט שאי אפשר לוותר עליו. השאלה הנשאלת היא איך בכלל אפשר לבחור מיקסרים, מה מאפיין כל אחד ומה נכון עבור הצרכים האישיים שלכם. אם כן, חשוב להתחיל בהבחנה אחת בסיסית ופשוטה – מיקסר מומלץ ידני מתאים לפעולות של הקצפה או להתמודדות עם תערובות דלילות וקטנות. הסיבה לכך היא שהמשתמש צריך להפעיל לא מעט כוח, כך שהקצפה ארוכה או תערובת קשה יהפכו את המשימה למאתגרת מאוד ולמעייפת. מצד שני, בניגוד למיקסרים הגדולים יותר, את המיקסר הקטן תוכלו להחביא בארון מבלי שיתפוס נפח על משטח העבודה שלכם ומבלי שיעמיס על המטבח. לעומתו, מיקסר שולחני הוא הרבה יותר גדול וגם הרבה יותר חזק. זהו המיקסר האידאלי למי שמכין תערובת סמיכה יותר או צריך להכין בצק ומבין שלישה ידנית היא לא פשוטה. עם מיקסר כזה תוכלו גם להכניס מרכיבים לתערובת מבלי לעצור את פעולתו, ובקיצור – הוא הרבה יותר נוח, ואם אתם מחפשים מיקסר מומלץ – זה המקום להתחיל ממנו.

אם בעבר הלא מאד הרחוק המיקסר שימש רק לפונקציה אחת בודדת, הרי שהיום זהו ממש עולם ומלואו, וכל אחד יוכל להפוך בזכותו לשף קטן בביתו שלו – עם הציוד הנכון, וכמובן אם הוא בוחר בחברה הטובה ביותר.

מהירות, הספק ונפח הכלי

  • מיקסר מומלץ חייב להיות מצויד בקערה מתאימה.
  • כאשר מדובר במיקסר ידני אין לכך משמעות לרוב, אבל מיקסר שולחני מחייב שימוש בקערה שמתאימה למנגנון הקיים במיקסר עצמו.
  • כשאתם בוחנים אפשרויות שונות בדקו גם את נפח הקערה והחליטו האם הנפח שמוצע לכם הוא באמת אידאלי עבורכם.
  • גם ההספק צריך להיות גדול יותר ככל שאתם מתכוונים לעבוד עם תערובות גדולות יותר, מה שאומר שחובבי האפייה שמתכוונים להכין בצק בכמויות גדולות זקוק לקערה בנפח גדול יותר ולהספק משמעותי יותר, בוודאי יותר מזה שיוצע לכם במכשיר הידני.
  • המהירויות גם הן חשובות ומומלץ שתוודאו שיש למיקסר שלכם שלוש אפשרויות לפחות, כאשר הקצב האיטי מתאים לשלב איחוד החומרים בתחילת הפעולה, או להוספת רכיבים במהלך ההכנה עצמה, הקצב הבינוני אידאלי ללישה עצמה, ואילו המהירות הגבוהה מיועדת להקצפה.

משקיעים באיכות

מיקסר מומלץ הוא מיקסר איכותי וחזק שילווה אתכם תקופה ארוכה מאוד. לכן מומלץ שתבדקו גם את החומר שמרכיב את המיקסר עצמו כדי שתהיו בטוחים שהוא יציב ושיוכל להתמודד גם עם שימוש מאסיבי יותר. הקערה גם היא צריכה להיות חזקה ועדיף שהיא תהיה עשויה נירוסטה, חומר שקל יותר לנקות, שנשרט הרבה פחות ובעיקר – ושאינו סופג ריחות וטעמים. היא גם הרבה יותר קלה מקערות זכוכית או פלסטיק. אם תרצו תוכלו להוסיף למיקסר שלכם גם עזרים נוספים שיהפכו אותו למטחנת בשר או למסחטת מיץ. לבסוף אל תשכחו לבדוק שיש לכם גם אחריות על המוצר. מיקסר מומלץ לרוב יגיע עם אחריות לשנה עד שלוש, ואם יש לכם אפשרות להרחיבה, הרי זה משובח.

זוהי חגיגה של טעמים, שהופכת עם השנים ליותר ויותר קלה – אז למה לא להצטרף להנאה הזו ולהתחיל ליצור עבור עצמכם ועבור האנשים שאתם אוהבים?

טופס רישום אחריות

בכל פניה לקבלת שירות במסגרת האחריות, יש להציג חשבונית קניה בתוקף.
בפניה ללא חשבונית, ניתן לקבל את השירות בתשלום.

הודעתכם נקלטה בהצלחה!

דילוג לתוכן